Informace k výuce v letním semestru

Přednášky
probíhají pouze vzdáleně přes ZOOM s nahráváním a umístěním na YouTube kanále Ústavu anatomie 2. LFUK

Praktická cvičení – střídání 2 způsobů výuky:
a)    Osobně s dodržováním aktuálně platných epidemiologických opatření – nyní nejvýše 20 studentů v místnosti (může se měnit).
b)    Vzdáleně jako semináře pres ZOOM s nahráváním a umístěním na YouTube kanále Ústavu anatomie 2. LFUK
c)    Pitva těla – 13. a 14. týden (kruhy 1-6 a 7-12) dle rozvrhu (může se změnit podle aktuální epidemiologické situace)

Testování – ve 2 formátech:
a)    Ústně: Srdce  a CNS3 – osobně s dodržováním aktuálně platných epidemiologických opatření – nyní nejvýše 10 studentů v místnosti (může se měnit).
b)    Písemně: Všechny písemné testy se budou psát vzdáleně v novém čase: od 13.00 v určené pondělky dle rozvrhu.
Několik nových pravidel pro psaní testů:
1. Všechna okna testu mají nově časování, včetně výběru kruhu, psaní příjmení a jména.
2. Student musí začít psát okamžitě, t.j. od 13.00, jsou povoleny nejvýše 2 minuty zpoždění.

Prosím, sledujte uzavřenou ročníkovou Facebookovou skupinu pro novinky ohledně epidemiologické situace. Děkujeme.

Created: 11. 2. 2021 / Upraveno: / Odpovědná osoba: prof. MUDr. David Kachlík, Ph.D.